Rivian (RIVN) stijgt 7% na beter dan verwachte Q3-cijfers en verhoogde leveringsprognose
Belangrijkste punten
- •De omzet van Rivian in het derde kwartaal bedroeg $2,16 miljard, een stijging van 38% op jaarbasis, en lag boven de roughly $1,99 miljard die analisten hadden voorspeld.
- •De brutowinst van $176 miljoen overtrof de schattingen van rond de $110 miljoen, wat Rivian toeschreef aan betere eenheidseconomie naarmate de R2-productie opschaalt.
- •Het bedrijf leverde een recordaantal van 19.248 voertuigen in het kwartaal en verhoogde zijn leveringsprognose voor heel 2026 naar een bereik van 67.000 tot 70.000.
- •CEO RJ Scaringe zei erop te vertrouwen dat Rivian eind dit jaar een autonomie-mijlpaal bereikt, wat $250 miljoen uit de investering van Uber vrijmaakt onder een partnerschip dat richt op bestuurderloze R2-robotaxiservice tegen 2028.
- •De premarket-rally kwam van een zwakke basis, omdat het aandeel vlak voor de publicatie, te midden van bredere marktdruk, handelde nabij zijn 52-weken dieptepunt van $11,38.

De aandelen van Rivian Automotive (RIVN) stegen vrijdag 7% in de voorbeurslijke handel naar $12,27, nu investeerders reageerden op resultaten over het derde kwartaal die op vrijwel elke belangrijke maatstaf beter waren dan Wall Street had verwacht, in combinatie met een verhoogde leveringsprognose voor het hele jaar van de elektrische voertuigfabrikant.
Het bedrijf boekte in het derde kwartaal een omzet van $2,16 miljard, een stijging van 38% ten opzichte van een jaar eerder en boven de roughly $1,99 miljard die analisten hadden voorspeld. Het aangepaste verlies kwam uit op $0,48 per aandeel, smaller dan het verlies van $0,64 dat analisten hadden ingeschat.
De brutowinst bereikte $176 miljoen, ruim boven de schattingen van rond de $110 miljoen. Rivian schreef de stijging toe aan betere eenheidseconomie naarmate de opschaling van de R2 vaart krijgt. Brutowinst is een nauwlettend gevolgde post voor EV-fabrikanten in de groeifase, omdat het laat zien of elk extra geproduceerd voertuig waarde toevoegt in plaats van kapitaal op te vreten naarmate de productie toeneemt. Het nettoverlies daalde naar $913 miljoen, van $1,2 miljard in dezelfde periode een jaar eerder, en het aangepaste verlies per aandeel verbeterde van $0,65 een jaar eerder.
Op X gedeelde externe winstgegevens benadrukten de brede omvang van de beat, met een aangepaste EBITDA van -$435 miljoen tegen schattingen van -$574 miljoen en een gids van het aangepaste EBITDA-verlies voor het hele jaar van -$1,9 miljard tot -$1,8 miljard:
RIVIAN $RIVN Q3’26 EARNINGS HIGHLIGHTS 🔹 Revenue: $2.16B (Est. $1.99B) 🟢; +38% YoY 🔹 EPS: -$0.63 (Est. -$0.84) 🟢 🔹 Gross Profit: $176M (Est. $110M) 🟢 🔹 Adj. EBITDA: -$435M (Est. -$574M) 🟢 FY26 Guide: 🔹 Adj. EBITDA: -$1.9B to -$1.8B (Est. -$1.84B) 🟡 🔹 Deliveries:… pic.twitter.com/euv9bDuqYg
— Wall St Engine (@wallstengine) October 29, 2026 (op X)
Leveringen en prognose
Rivian produceerde in het kwartaal 19.751 voertuigen en leverde er 19.248 af, een prestatie die het bedrijf zelf omschreef als een leveringsrecord. Voor het hele jaar 2026 rekent Rivian nu op tussen de 67.000 en 70.000 leveringen, een marge die boven de eerdere prognose ligt. Het bedrijf verscherpte tevens zijn prognose voor het aangepaste EBITDA-verlies naar ongeveer $1,8 miljard, tegen analistenverwachtingen van een verlies rond $1,89 miljard.
Topman RJ Scaringe zei dat de R2 in het kwartaal qua volume Rivians bestverkochte voertuig werd. Hij voegde eraan toe dat het autonome platform van het bedrijf zich snel ontwikkelt en dat het team enthousiast is over de Point to Point-functie.
Autonomie en de Uber-deal
Scaringe zei erop te vertrouwen dat Rivian eind dit jaar een autonomie-mijlpaal bereikt. Het behalen van dat doel maakt een tranche van $250 miljoen uit de investering van Uber in het bedrijf vrij. Die investering maakt deel uit van een breder partnerschip waarin de twee bedrijven zich richten op bestuurderloze R2-robotaxiservice op het platform van Uber tegen 2028. Die structuur geeft Rivians autonomie-ambities een concrete kalendermarkering: de mijlpaal aan het einde van het jaar functioneert zowel als technische controlepost als als trekker van nieuw kapitaal binnen de robotaxi-tijdlijn van het partnerschip richting 2028.
Scaringe zei ook dat de conversie van het Autonomy+-abonnement boven Rivians eigen interne doelstellingen ligt, wat een software-omzetpost toevoegt aan het verhaal van het bedrijf.
Marktcontext
De winstverslaggeving kwam op een turbulent moment voor de aandelenmarkten. Het aandeel handelde vlak voor de publicatie vlak bij zijn 52-weken dieptepunt van $11,38, waardoor de premarket-rally vanaf een zwart startpunt kwam. De bredere markten stonden vrijdag onder druk, met de S&P 500 circa 1% lager en de Nasdaq ongeveer 2% in het rood, omdat aanhoudende zorgen over AI-uitgaven op technologieshares drukten.
Ook economische gegevens kleurden de handelssessie. De Employment Cost Index voor het derde kwartaal zou vrijdagochtend worden gepubliceerd. Donderdag kwam een voorlopige BNP-meting van 3,4% voor het kwartaal sterker uit dan verwacht.
De handel in Rivianaandelen na de publicatie leek gemengd. Volgens één bericht stond het aandeel na de release ongeveer 1% hoger, terwijl één marktdatafeed bij laatste afsluiting een koersverlies van circa 2% toonde. Nu de eerste metingen uiteenlopen, biedt de reguliere slotkoers het eerste volledige beeld van hoe beleggers de resultaten afwegen tegen de bredere marktdruk.
Dit artikel verscheen oorspronkelijk op CoinCentral.