SUI-prijs test $0,866 Fibonacci-niveau terwijl futuresdata laat zien waar handelaren actief zijn
Belangrijkste punten
- •More Crypto Online wijst $0,866, de 61,8% Fibonacci-retracement, aan als de laagste ideale steun voor de voorgestelde wave (4)-correctie van SUI.
- •SUI stond bij het schrijven op $0,9143, met een winst van 0,25% in 24 uur en een verlies van 7,67% over zeven dagen.
- •Binance voerde het SUI-futuresvolume aan met circa $172,84 miljoen, meer dan het dubbele van de $71,40 miljoen van MEXC, volgens data van Coinglass.
- •Binance en Gate hielden vrijwel gelijke SUI-open interest aan op $116,14 miljoen en $115,95 miljoen, terwijl BingX de transactieaantallen aanvoerde met circa 1,21 miljoen uitvoeringen.
- •Het vasthouden van $0,866 houdt de golftelling intact en brengt weerstanden bij $0,935, $1,028 en $1,322 in beeld, terwijl een dagelijkse slotkoers eronder de aandacht kan verleggen naar steun nabij $0,694 en $0,494.

SUI nadert $0,866, de 61,8% Fibonacci-retracement die het analysebureau More Crypto Online aanwijst als de laagste ideale steun voor wave (4). Terwijl de prijs dat niveau test, laat futuresdata zien waar handelaren zich op de grote beurzen concentreren, met Binance als volumeleider op $172,84 miljoen en Gate met bijna $116 miljoen aan open interest. Een daling onder $0,866 zou de voorgestelde golftelling kunnen verzwakken, terwijl een beweging boven $0,935 de volgende weerstand in beeld brengt.
SUI nadert het steunniveau van $0,866
In een bericht op X zei More Crypto Online dat SUI de 61,8% Fibonacci-retracement bij $0,866 nadert, waarbij dit niveau wordt omschreven als de laagste ideale steun voor wave (4). De recente rally van de token wordt tenietgedaan, wat het niveau extra betekenis geeft.
Fibonacci-retracements worden geprojecteerd op basis van de omvang van een eerdere prijsschommeling, en de verhouding van 61,8% is een van de meest gevolgde indicatoren die technische analisten gebruiken om te beoordelen of een terugval binnen een normaal correctieverloop blijft. Het label wave (4) komt uit de Elliott Wave-analyse, een kader dat trends opdeelt in impuls- en correctiefases, waardoor het gedrag van de token op dit niveau meetelt voor de bredere grafiektelling.
De dagelijkse grafiek toont een neerwaartse trend die teruggaat tot circa $4 eind 2025. SUI daalde door in de eerste maanden van 2026 en kwam in een lagere handelsrange terecht. Een daaropvolgende rally bracht de token naar $1,70, maar de koopkracht hield geen stand.
Bij het schrijven stond SUI op $0,9143, met een dagelijks handelsvolume van circa $300,16 miljoen. De token won 0,25% in 24 uur terwijl deze 7,67% verloor over zeven dagen, wat betekent dat de dagelijkse stijging plaatsvond tegen een zwakkere wekelijkse prestatie.
De 50% retracement ligt bij $0,935, boven het niveau van $0,866. Als de daling doorzet, plaatst de grafiek verdere steun nabij $0,694 en $0,494, niveaus die in beeld komen als de huidige steun het begint.
Futuresdata laat zien waar de handel zich concentreert
Data van Coinglass toont dat Binance circa $172,84 miljoen aan SUI-futuresvolume registreerde en daarmee de genoemde beurzen aanvoert. MEXC volgde met $71,40 miljoen, terwijl OKX $63,08 miljoen bereikte. Het gerapporteerde volume van Binance was meer dan het dubbele van het cijfer van MEXC.
De open interest liet een nauwere strijd tussen Binance en Gate zien. Binance hield rond $116,14 miljoen aan, net boven de $115,95 miljoen van Gate. MEXC volgde met $95,62 miljoen, terwijl Bybit $83,12 miljoen registreerde.
De drie meetwaarden vangen verschillende activiteit. Futuresvolume meet de waarde van verhandelde contracten, open interest volgt de totale waarde van nog openstaande posities, en transactieaantallen tellen simpelweg uitvoeringen, waardoor dezelfde markt verschillende leidende partijen kan opleveren.
De transactieaantallen leverden een andere rangschikking op binnen dezelfde markt. BingX voerde de lijst aan met circa 1,21 miljoen transacties, gevolgd door Binance met 727.230. Bybit stond derde, met ongeveer 172.970 transacties in de getoonde periode.
De liquidatiegrafiek registreerde scherpe pieken tijdens verschillende volatiele sessies. Een grote rode balk verscheen rond 12 mei, wat wijst op zware longliquidaties, en verdere pieken ontstonden in augustus en september toen SUI zich scherper bewoog. Liquidaties doen zich voor wanneer geleeverde posities gedwongen worden gesloten nadat verliezen de margevereisten overschrijden, waardoor ze zich opstapelen rond sessies met de scherpste prijsbewegingen.
Weerstandsniveaus hangen af van de steuntoets
De voorgestelde golftelling beschouwt de huidige daling als een mogelijke wave (4)-correctie. Het vasthouden van $0,866 zou die interpretatie binnen het voorkeursbereik van de grafiek houden, terwijl een dagelijkse beweging onder het niveau een nieuwe beoordeling van de telling vereist.
Als kopers de steun verdedigen, wordt $0,935 het eerste niveau om terug te winnen. De grafiek markeert vervolgens weerstand nabij $1,028, gevolgd door $1,322. Elk niveau moet worden gepasseerd voordat het eerdere hoogtepunt nabij $1,70 weer in beeld komt.
De recente rally richting $1,70 blijft het referentiepunt voor de terugval. SUI heeft een deel van die stijging prijsgegeven en de prijs heeft het oude hoogtepunt nog niet hersteld. Een aanhoudend herstel zou nodig zijn om aan te tonen dat kopers terrein hebben teruggewonnen.
Als $0,866 het begint, ligt de volgende gemarkeerde retracement rond $0,694. Het diepere niveau nabij $0,494 wordt relevant als de verliezen verder doorzetten, al garandeert geen van beide cijfers dat de prijs dat bereikt.
Omdat de golfbeoordeling afhangt van een dagelijkse beweging onder $0,866, bieden de komende dagelijkse slotkoersen een concreet referentiepunt, naast hoe volume en open interest op de leidende handelsplatformen zich ontwikkelen zolang het niveau wordt getest.
Voorlopig bieden de steuntoets en de futurescijfers twee verschillende beelden van SUI. De prijsgrafiek schetst de niveaus die de volgende beweging vorm kunnen geven, terwijl beursdata laat zien waar de handel zich concentreert. Of $0,866 standhoudt, bepaalt of de voorgestelde wave (4)-structuur levensvatbaar blijft.